II. Lővér Futás előnevezés

Nevezés a II. Lővér Futás terepfutó versenyre

Az előnevezés lezárult! A helyszínen, vagyis a Hotel Sziesztánál kialakított központban május 25-én, még rajt előtt 30 perccel helyszíni nevezés lehetséges!

Előnevezettek listája

Sorszám Név Cím Regisztráció ideje Választott táv
1 Bendes Csaba Sopron 2019-03-24 08:28:35 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
2 Bognár Nikoletta Sopron - Balf 2019-03-24 12:16:30 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
3 Aderman Zsófia Sopron 2019-03-24 14:25:29 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
4 Fábián-Nika Lívia Sopron 2019-03-24 14:27:16 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
5 Csuka Krisztina Sopron 2019-03-24 18:07:11 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
6 Kertész Gábor Hegykő 2019-03-26 05:10:28 10,4 km | 4. korcsoport 1968 és előtte születettek
7 Varga János Egyházasfalu, Fő utca 103 2019-03-28 07:24:09 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
8 Sirgelyné Kiss Erzsébet Győrújfalu 2019-04-07 20:18:58 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
9 Katona István Sopron 2019-04-15 13:57:09 4 800 m | 36 év felett (-1983)
10 Horváth-Sarródi László Sopron 2019-04-16 06:35:33 10,4 km | 4. korcsoport 1968 és előtte születettek
11 Gilicz Bálint Sopron 2019-04-19 20:23:01 400 m | 3-6 év közötti gyerekek
12 Gilicz Vanda Sopron 2019-04-19 20:24:23 1000 m | 7-8 év közötti gyerekek (2011-2012)
13 Gyimesi Krisztina Sopron 2019-04-21 07:44:52 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
14 Presits Hunor Harka 2019-04-25 11:47:59 1000 m | 7-8 év közötti gyerekek (2011-2012)
15 Matuszka Janka Sopron 2019-04-25 14:00:56 400 m | 3-6 év közötti gyerekek
16 Tóth Enikő 9622 Szeleste 2019-04-25 18:27:15 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
17 Dóka Sándor Sopron 2019-04-27 10:26:49 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
18 Somogyi Olivér Sopron 2019-04-28 09:42:38 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
19 Huszár Judit Sopron 2019-04-29 15:17:06 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
20 Herceg Zoltán Sopron 2019-04-30 06:21:53 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
21 Hatos Péter Sopron 2019-04-30 10:52:18 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
22 Oláh Péter Sopron 2019-05-01 04:04:45 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
23 Oláhné Lajber Zsuzsanna Sopron 2019-05-01 04:09:39 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
24 Széplaki Kamilla Sopron 2019-05-01 10:46:39 4 800 m | 11-18 év közöttiek (2001-2008)
25 dr. Máté-Palotai Zsuzsanna Budapest 2019-05-03 08:46:53 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
26 Pálvölgyi Titanilla Ágfalva 2019-05-05 07:40:52 4 800 m | 36 év felett (-1983)
27 Mészáros Mirtill Egyházasfalu 2019-05-05 08:13:44 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
28 Pfaffné Pék Hajnalka Sopron 2019-05-05 11:11:09 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
29 Kis-Soós Hunor 9408 Sopron Ereszke u. 3/A 2019-05-05 11:23:45 4 800 m | 11-18 év közöttiek (2001-2008)
30 Csóti Dávid Sopron 2019-05-07 16:40:21 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
31 Sándor Zsuzsanna Veszprém 2019-05-08 07:26:12 4 800 m | 36 év felett (-1983)
32 Birkmayer Barbara Sopron 2019-05-08 11:23:32 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
33 Moser Boglárka Sopron 2019-05-08 11:25:47 4 800 m | 11-18 év közöttiek (2001-2008)
34 Sarközi Tamas Harka 2019-05-09 18:32:20 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
35 Fischer Erika Sopron 2019-05-12 14:06:20 10,4 km | 4. korcsoport 1968 és előtte születettek
36 Sebe Dóra Ágfalva 2019-05-12 15:59:45 4 800 m | 36 év felett (-1983)
37 Jagodits Julia Fertőszentmiklós 2019-05-14 07:49:49 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
38 Resperger Gábor 9484 Pereszteg Napsugár út 2 2019-05-14 16:08:35 10,4 km | 4. korcsoport 1968 és előtte születettek
39 Nagy Viktor Sopron 2019-05-14 16:36:11 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
40 Nagy Ákos Sopron 2019-05-14 16:39:07 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
41 Kargl Nóra Sopron 2019-05-15 19:52:15 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
42 Németh Dániel Sopron 2019-05-15 19:56:05 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
43 Kustor Péter Sopron 2019-05-17 06:46:45 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
44 Budai Gerda Petőháza 2019-05-17 13:26:27 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
45 Bölcs László Sopron 2019-05-17 13:27:32 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
46 Horváth Zsombor Sopron 2019-05-17 17:05:31 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
47 Dr. Molnár Krisztián Sopron 2019-05-17 21:19:51 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
48 Horváth Anna Sopron 2019-05-18 09:47:21 10,4 km | 1. korcsoport 1999 és később születettek
49 András Szabó Sopron 2019-05-18 17:01:33 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
50 Hegyi Péter Sopron 2019-05-18 19:19:15 10,4 km | 4. korcsoport 1968 és előtte születettek
51 Szabó Franciska Fertőrákos 2019-05-19 07:10:32 4 800 m | 11-18 év közöttiek (2001-2008)
52 Battha László Sopron 2019-05-19 12:37:39 10,4 km | 4. korcsoport 1968 és előtte születettek
53 Németh-Hajnal Emília Sopron 2019-05-19 15:43:11 400 m | 3-6 év közötti gyerekek
54 Hajnal Julianna Sopron 2019-05-19 15:45:12 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
55 Tapolczai Ildikó Sopron 2019-05-19 17:21:27 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
56 Kornelia Horvath Sopron 2019-05-20 10:10:06 4 800 m | 36 év felett (-1983)
57 Markus Andrea Sopron 2019-05-20 10:41:06 4 800 m | 36 év felett (-1983)
58 Fehérvári Anett Szárföld 2019-05-20 17:15:46 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
59 Fülöp Richárd Szárföld 2019-05-20 17:17:51 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
60 Lipták Viktória Éva Sopron 2019-05-20 17:57:44 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
61 Éliás Foeger Graz 2019-05-20 18:07:07 400 m | 3-6 év közötti gyerekek
62 Rékasi Áhim Sopron 2019-05-20 18:14:21 4 800 m | 11-18 év közöttiek (2001-2008)
63 Riba Katalin Sopron 2019-05-20 18:16:40 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
64 Kőműves Renáta Sopron 2019-05-20 18:32:51 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
65 Lederer György Sopron 2019-05-20 18:35:26 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
66 Lederer Ildiko Sopron 2019-05-20 19:00:48 4 800 m | 36 év felett (-1983)
67 Horváth Attila 9400 Sopron, Kőszegi út 59/R. 2019-05-20 19:04:21 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
68 Horváth Bulcsú 9400 Sopron, Kőszegi út 59/R. 2019-05-20 19:09:34 4 800 m | 11-18 év közöttiek (2001-2008)
69 Gosztola Anita Sopron 2019-05-21 14:29:17 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
70 Bognár Szilvia Győr 2019-05-21 15:10:54 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
71 Pálosi Zoltán Sopron 2019-05-21 15:55:58 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
72 Németh Miklós Beled 2019-05-21 16:53:17 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
73 Némethné Soós Hajnalka Beled 2019-05-21 16:59:20 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
74 Bendes Marcell Sopron 2019-05-21 18:32:46 400 m | 3-6 év közötti gyerekek
75 Brányi Gyöngyi Sopron 2019-05-21 18:37:59 4 800 m | 19-35 év (2000-1984)
76 Kerékgyártó Judit Sopron 2019-05-21 18:46:56 4 800 m | 36 év felett (-1983)
77 Bencsik Péter Harka 2019-05-21 19:13:02 10,4 km | 3. korcsoport 1969-1983
78 Csébi Anna Luca 1171. Budapest Lemberg utca 73. 2019-05-21 19:19:51 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
79 Szani Katinka Gyula 2019-05-21 20:48:24 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998
80 Szigethi Ibolya Sopron 2019-05-21 21:03:01 10,4 km | 2. korcsoport 1984-1998